نتایج جستجو برای عبارت :

احتمال برگشت رای در تجدید نظر

تجدیدنظر راهی برای رسیدگی به شکایت محکوم علیه از رای ای که در دادگاه بدوی صادر شده است می باشد. محکوم علیه شکایت خود را در قالب دادخواست تجدید نظر به دادگاه تسلیم می نماید و احتمال برگشت رای در تجدید نظر وجود دارد. دادگاه به درخواست تجدیدنظر رای رسیدگی می کند.
جفری برگشت :)
یه هفته تو خیابونا پرسه زده بوده تا اینکه رفته تو محل کار یه خانمه که خیلی هم اون اطراف مسکونی نبوده و خانمه بهش غذا داده بوده و عصرش برده بودش پیش یه دامپزشک و اون هم چیپ ستی رو که تو بدنش بوده رو اسکن کرده بود و زنگ زده بود به جنی که گربه تون اینجاست.
این جوری بود که جفری بعد از یه هفته سرگردونی برگشت خونه و خیلی ها رو با برگشتش خوشحال کرد. طفلک آلزایمر داره و حالا باید بیشتر مراقبش بود تو این مدت هم کلی ضعیف و نحیف شده.
آیا زردی نوزاد قابل برگشت است؟
آیا زردی نوزاد قابل برگشت است؟
تا چه حد با بیماری زردی نوزاد آشنا هستید؟ زردی در روزهای اول زندگی نوزاد خود را نشان می دهد.
حتماً پدر و مادرانی که فرزندشان زردی داشته می دانند
که زردی نوزاد به واسطه‏ ى سطوح بالاى رنگدانه‏ ى زرد مایل به سبز خون که بیلی‏ روبین نامیده مى‏ شود
که یک رنگدانه زرد رنگ است و بر اثر شکسته شدن گلبولهای قرمز خون ایجاد می شود.
کبد بیلى‏ روبین را از خون تصفیه مى‏ کند.
ادامه مطلب:
آیا زردی ن
یکی از بیماری‌های کلیه که ممکن است باعث از دست رفتن و تخریب کلیه‌ها شود، عفونت کلیه یا «پیلونفریت» است. در واقع، به علت احتمال بالای آسیب به کلیه‌ها به دنبال عفونت، درمان عفونت ادراری جزء اورژانس‌های ارولوژی محسوب می‌شود. شایع‌ترین علت ایجاد عفونت حاد کلیه، نوعی باکتری است که از بخش‌های پایینی دستگاه ادراری به بالا صعود می‌کند و سبب درگیری کلیه می‌شود.وجود ریفلاکس ادراری یا برگشت ادرار به کلیه نیز موجب افزایش خطر پیلونفریت حاد می‌
دانلود کتاب نخستین درس احتمال شلدون راس

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبکتاب نخستین درس احتمال a first course in probability شلدون راسriazisara.ir › post۶ بهمن ۱۳۹۶ - کتاب نخستین درس احتمال ویرایش هشتم (A FIRST COURSE IN PROBABILITY) در این پست می توانید فایل pdf کتاب "اولین درس احتمال" به زبان ...دانلود ترجمه فارسی کتاب نخستین درس احتمال شلدون راسstatistics94.blogfa.com › postعنوان فارسی : نخستین درس احتمال عنوان انگلیسی : A First course in Probability نویسنده : شلدو
در زمانی که دبی خروجی دستگاه سختی گیر رزینی پایین آمده است. در این حالت احتمال دارد یکی از مشکلات زیر پیش آمده است که باید برای رفع این مشکل کاری صورت دهید .
برای احیا نمودن رزین از نمک استفاده می شود که اگر نمک به میزان لازم مصرف نشود دبی سختی گیر رزینی کاهش پیدا میکند .
شاید محلولی که با آب و نمک ایجاد شده است از غلظت خوبی برخوردار نباشد
احتمال این وجود دارد که میزان رزین سختی گیر کاهش پیدا کرده است
رزین سختی گیر فرسوده شده است و راندمانی که
بچه ها گرگ زاده امشب مجددا باز منو بلاک کرد.
داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم (تمرین زبان انگلیسی)
همزمان گفتم یه ثانیه واتس اپمو چک کنم
و متوجه شدم جدی دوباره بلاکم کرده!
جدی کلا توی رابطه ش با من از نظر روانی هر روز وارد فاز جدیدی میشه
کلا عاشقه عاشق
هر روز یه بار بلاکم میکنه
یه بار از بلاکی درم میاره
جدی رفت و برگشت
میره و برمیگرده!
دلمم براش میسوزه چون توی کانادا همین قدر تو از زندگی به دست میاری و میفهمی.
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
بچه سال بودم. بیست ساله بیست و دو ساله شاید. 
انقدری بچه بودم که فکر میکردم عشق و دوست داشتن مهم ترین سرتیتر جهان هست. 
و بزرگ شدم.
امیرحافظم تو هم بزرگ میشی و متوجه میشی خبری نیست.
پسرم عاشقی زیر برف شدید قدم زدن هست؛ چقدر میخوای طاقت بیاری و یخ نزنی چون از درون پر از حرارتی. جان و دل مادر عقل تنها تکیه گاه تو هست وقتی عاشق بشی و اگر از عقل دور بشی در شهری که برف یکپارچه سفیدش کرده و سرماش استخوان سوزه، نادر احتمال داره بتونی سالم به خونه برگردی
در حال گوش دادن به : Sigaraye Nakeshide - Shayeaبرگشت ناپذیری ! چند ماهیه که این کلمه موریانه وار افتاده تو ذهنم . من عادت دارم به بعضی اتفاق ها خیلی عمیق توجه میکنم ، پروبال میدم  و اثراتشون خیلی bold تر از حد طبیعی تو یادم میمونه .مثلا این کلمه برای من وحشت آور تر از چیزیه که هست. حس کردن این کلمه اینطوریه :اتفاقی میوفته ، تغییری بوجود میاد ، فرصتی از دست میره ،عمری میگذره و ... نتیجه ش شُکّه کننده میشه و  دیگه کاری از دستت برنمیاد ، هیچ چیزیو نمیتونی تغییر بد
در حال گوش دادن به : Sigaraye Nakeshide - Shayeaبرگشت ناپذیری ! چند ماهیه که این کلمه موریانه وار افتاده تو ذهنم . من عادت دارم به بعضی اتفاق ها خیلی عمیق توجه میکنم ، پروبال میدم  و اثراتشون خیلی bold تر از حد طبیعی تو یادم میمونه .مثلا این کلمه برای من وحشت آور تر از چیزیه که هست. حس کردن این کلمه اینطوریه :اتفاقی میوفته ، تغییری بوجود میاد ، فرصتی از دست میره ،عمری میگذره و ... نتیجه ش شُکّه کننده میشه و  دیگه کاری از دستت برنمیاد ، هیچ چیزیو نمیتونی تغییر بد
پنجشنبه که با مادرم رفتیم بازار خرید وقت برگشت داداش اولی و خانومش و خانوم ابریشمی رو هم دیدیم چون قرار بود ش بیان خونه ی ما من از داداش خواهش کردم اجازه بده خانوم ابریشمی با ما بیاد وقت برگشت وقتی سوار تاکسی شدیم داشتیم در مورد سریال بوی باران با هم حرف میزدیم که چطور فرشته زندست یا کی کشتتش؟ و این حرفا که راننده کاملا برگشت سمت ما گفت فیلم میگین یا واقعا؟! گفتیم بوی بارانو میگیم که ایشونم در بحث و بررسی سریال با ما همراه شدن متاسفانه
بعد دوب

پیرمرد و شیطان
پیرى در روستایى هر روز براى نماز صبح
از منزل خارج و به مسجد مى رفت.
در یک روز بارانى، پیر صبح براى نماز از خانه بیرون آمد، چند قدمى که رفت در چاله ای افتاد،
خیس و گلى شد.
به خانه بازگشت لباس را عوض کرد
و دوباره برگشت، پس از مسافتى براى بار دوم
خیس و گلى شد برگشت لباس را عوض کرد ازخانه براى نماز خارج شد.

ادامه مطلب
ارزان ترین بلیط چارتر استانبول
قیمت بلیط رفت و برگشت استانبول از تبریز
بلیط لحظه آخری استانبول به تهران
بلیط لحظه اخری تهران استانبول

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران استانبول
آفر بلیط استانبول
قیمت بلیط تهران استانبول هواپیمایی ماهان
قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد استانبول
شاکی باید ظرف مدت 6 ماه از تاریخ سررسید چک، برای برگشت زدن آن اقدام کند و نیز تا 6 ماه از تاریخ گواهی عدم پرداخت اقدام به شکایت نماید.شکایت کیفری را فقط علیه صادر کننده میتوان مطرح کرد. در فرآیند شکایت کیفری، کسانی که پشت چک را امضا کرده اند، مسئولیتی ندارند. واگذار کردن چک به دیگری، قبل از برگشت خوردن، چک را حقوقی نمی کند؛ اما اگر پس از برگشت خوردن، چک را انتقال دهید، چک حقوقی خواهد شد. مواردی که صادر کننده ی چک قابل تعقیب کیفری نیست:ثابت شود چ
نگاهی پر از خستگی
به تمام خستگی های آخر هفته روی میز
کلی کار عقب مانده
کلی برگه و خط خطی و مداد و خلاصه ..
یه اتاق بهم ریخته !
همچنان افسرده ولی ساکت تر !
همچنان بهم ریخته ولی پر احتیاط تر !
رک بگویم
برگشتنم را دوست ندارم
دوباره شروع کردن به نوشتن را دوست ندارم
حس میکنم اینجا محدود شده..
کاش میشد یک سری چیز ها را حل کرد
یک سری حرف ها را پس گرفت
یک سری حرف ها را پس داد !
تمام مطالب قدیمی را میخوانم و اگر خوب بود میگذارم باشد..
کمی طول میکشد ولی تمام م
دانش آموزان عزیز  پایه یازدهم ریاضی یک جزوه عالی از فصل3 کتاب آمار و احتمال ( یعنی آمار توصیفی ) برای دانلود قرار داده شده است. امید است که با مطالعه آن و تطبیق مطالب جزوه با کتاب درسی درک خوبی از این فصل داشته باشید. ضمنا تمرینات نیز حل شود.
دریافتعنوان: جزوه فصل3 کتاب آمار و احتمال 11ریاضیحجم: 626 کیلوبایتتوضیحات: جزوه و درسنامه فصل3 کتاب آمار و احتمال 11ریاضی - آمار توصیفی 

بازیکن عراقی تیم پرسپولیس در حالی امروز راهی کشورش می‌شود که شاید این سفر او بی‌بازگشت باشد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس، بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که هفته گذشته کتف مصدوم خود را جراحی کرده بود درحالی امروز راهی کشورش خواهد شد که احتمال دارد سفر او بی‌بازگشت باشد. 
رسن که چند ماهی است از پرسپولیس پول نگرفته از این موضوع ناراحت و گله‌مند است و به همین خاطر احتمال دارد که دیگر به تهر
برگشت پذیری عمل بینی استخوانی
در موارد نادری بعد از عمل بینی، ممکن است شکل بینی دوباره به حالت اولیه بازگردد. این مسئله در بینی های گوشتی بیشتر دیده می شود. در عمل بینی استخوانی، برآمدگی و قوز بینی بعد از جراحی دوباره باز نمی گردد و بینی تغییرات خود را به میزان زیادی حفظ می کند که این مسئله یکی از دیگر مزیت های عمل بینی استخوانی است
ادامه مطلب
برگشت ۱۸۱ میلیون ریال به حساب شاکی
فرمانده انتظامی شهرستان زرند از برگشت مبلغ ۱۸۱ میلیون ریال که طی یک کلاهبرداری اینترنتی از حساب شاکی کسر شده بود، خبر داد.
به گزارش ندای ، سرهنگ هادی میرزایی، فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: بدنبال مراجعه یکی از شهروندان با به همراه داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا، مبنی بر اینکه بدون اطلاع او مبلغ ۱۸۱ میلیون ریال از حسابش کسر شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های انج
بسم الله الرحمن الرحیم ./

محمدحسین یک سالشه ! تب ِ بیرون رفتن داره بچه ... یه جا بند نمیشه ، هر وقت میخواد از خونه بزنه بیرون ، درو روش قفل میکنن ! مامانش میدونه که به محض اینکه پاشو بذاره بیرون سه طبقه پله رو میره بالا و میاد پایین ... احتمال میده بخوره زمین ... فقط احتمال ! اون یه مادره ، و عاشق بچه ش ... ازش‌ مراقبت میکنه :) خدا هم یه وقتایی همه ی درا رو رومون قفل میکنه ! فرقش اینه که خدا احتمال نمیده بلایی سرمون بیاد ، مطمئنه ... خدایا برای همه ی بلاها
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
ختم ذکر الله الصمد برای برگشت معشوق :
برای احضار شخص از راه دور باید این سه عمل رو انجام بدید:
    آیه الکرسی را هفت روز (از شنبه تا جمعه)نزدیک طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزنید رو به قبله یازده مرتبه بخوانید و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نمائید البته آن شخص دوست شما می گردد.
    دوم اینکه هرروز پنج شنبه(به مدت چهل روز) بعد از نماز ” صبح و عشاء” ابتداء ۱۴ صلوات بفرستید ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را تکرار ڪنید .

ادامه مطل
آیا برگشت پذیری جراحی بینی استخوانی امکان پذیر است ؟
بازگشت برآمدگی و قوز بینی در جراحی بینی های استخوانی بسیار به ندرت رخ می دهد.
رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی از قبیل نخوردن ضربه به بینی در دوره بهبودی، چسب زدن به بینی، نخوابیدن به پهلو هنگام خواب به مدت محدود و غیره در کوتاه تر شدن دوره نقاهت و نتیجه ایده آل از جراحی بینی موثر می باشد.
ادامه مطلب
برگشت خورشید به خاطر امیر المومنین علیه السلام (به روایت اهل تسنن)
ولی الله محدث دهلوی (از علمای بزرگ اهل تسنن) در کتاب اذاله الخفاء یک سند طولانی که منتهی به فاطمه دختر حسین (علیهما السلام) از اسماء بنت عمیس می‌شود روایت نموده که گفت: باری سر پیامبر (صلی الله علیه و آله) در بغل حضرت علی (علیه السلام) گذاشته بود و به آن حضرت وحی نازل می‌شد. هنگامی که سنگینی از رسول خدا زائل شد. به من فرمود: ای علی! آیا نماز فرض را خواندی؟ گفتم نه، فرمود: بار الها ت
احتمال صفر یعنی اینکه من دستم را ببرم توی کیسه ای که همه ی مهره هاش سیاهه و انتظار مهره ی سفید تو دستم داشته باشم  !
امید یعنی یک کار احمقانه برای گول زدن ذهن وقتی میدونی از مهره ی سفید هیچ خبری نیست .
چقدر خوبه که بپذیریم شکست خوردیم بی اونکه بگیم 
شکست یک تجربه است
هنوز هم امیدی هست
تا زندگی هست میشه تلاش کرد و امیدوار بود
چقدر خوبه که بتونیم آگاهانه دست از این مزخرفات برداریم .
 ! Just say I'm a loser and give up
روح وحشی
+ترجیح میدم یک لوزر باشم تا یک احمق خ
داشتم برای سفر به جنوب کشور برنامه ریزی می کردم. برای هر نفر بلیط سفر با هواپیما حداقل یک میلیون تومان برای رفت و برگشت است. یک اتاق سه نفره هم حداقل شبی پانصد هزار تومان.
پس یک سفر خانوادگی فقط هزینه های هواپیما و اقامت به همراه رفت و برگشت تاکسی تا فرودگاه حدودا پنج میلیون تومان میشه. البته هزینه های خورد و خوراک و گشت و گذار را هم باید افزود.
در حقیقت حداقل هزینه یک سفر به جنوب کشور هفت میلیون تومان خواهد بود.

واقعا جالبه
احتمال باردار شدن در دوران پریود
بخش زناشویی مجله زیبا - خانم هایی که دوره عادت ماهیانه کوتاه تری دارند ، بیشتر احتمال دارد در دوران پریود باردار شوند. اگر دوره عادت ماهیانه کوتاه تر باشد، یعنی دوره بین ۲۱ تا ۲۴ روز باشد، تخمک گذاری زودتر اتفاق می‌افتد
به ادامه بروید
ادامه مطلب

در اغلب موارد زمانی که یک ارتودنتیست تجویز خارج کردن دندان را از دهان می دهد، او پس از بررسی و دقت کامل در اندازه فک، اندازه دندان ها و موقعیت لبها این تصمیم غیر قابل برگشت را می گیرد.
او به دقت تصاویر و عکس های رادیولوژی شما را بررسی می کند، سپس ازدحام دندان ها و موقعیت دندان های جلو را پس از خارج کردن دندان از دهان، در مواقعی که ازدحام خیلی شدید است را می سنجد.
چه عواملی در مورد کشیدن دندان مورد توجه یک ارتودنتیست است؟
اگر متخصص ارتودنسی خو
هفته بعد امتحانام تموم میشه.برای اون تعطیلیا تا آغاز ترم جدید کلی برنامه ریختم..
البته احتمال اجرا شدنشون ۱۰ درصد هست،مثل ادامه آموزشای html,css،ادامه آموزشای فوتوشاپ و...
بعضیاشم به میزان موجودی پولم بستگی داره که احتمال اونام ۵ درصد هست،مثل باشگاه رفتن و ...

چند نکته اموزشی در مورد حجم و قیمت
1- اگر قیمت سهمی صعودی باشد و حجم آن نیز صعودی باشد میتوان گفت اون سهم روند صعودی قویی دارد و البته باید بررسی کرد که در ایجاد این حجم آیا حقوقی هم دخالت دارد یا خیر اگر چهل الی پنجاه درصد حجم فروش متعلق به حقوقی باشد احتمال سقوط سهم در روز بعد زیاد هست.
2- اگر روند سهم صعودی باشد ولی حجم اون سهم کم شود میش بینی میشود روند اون سهم در حال تضعیف شدن هست و البته این به موقعیت نمودار سهم بستگی دارد اگر قیمت سهم روی مق
رفع مشکلات پکیج دیواری  عدم نمایش صحیح دمای آبدلیل: احتمال خرابی NTCراه حل: بررسی این قطعه و تعویض آن یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپدلایل: کارکرد نامناسب سیستم ضد یخ زدگی و ضد گیرپاژراه حل: بررسی این دو سیستم و انجام تعمیرات لازم  پایین بودن فشار آبدلایل: کم بودن فشار آب شهری یا نشتی رادیاتورها، لوله کشی و اتصالات پکیجراه حل: استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش فشار آب، گرفتن نشتی های موجود در سیستم  زرد بودن شعله مشعلدلایل: عدم مکش مناسب دودکش
در آموزش قبلی اطلاعاتی درباره خرید و فروش کالاهای سریال دار و همچنین نحوه خرید و فروش کالاها را بر اساس سریال خدمتتان توضیح دادیم.
در این قسمت قصد داریم نحوه برگشت کالاهای سریال دار را در عملیات برگشت از فروش و برگشت از خرید را توضیح دهیم.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین عملیات در حسابداری بازرگانی ثبت عملیات مربوط به برگشت از خرید و برگشت از فروش می باشد.
در نرم افزار حسابداری سازه حساب و در کالاهای سریال دار بایست علاوه بر برگشت کالا،
خواهرم چندین سال است که عروس همدانی هاست. برای کاری بدون همسر آمده بود تهران و قرار بود تا آخر هفته مهمان خانه ی پدری باشد. کار اداری اش که زودتر از موعد تمام شد تصمیم به برگشت گرفت و به همسرش خبر نداد تا سورپرایزش کند. همان روز هم شوهر خواهر تصمیم میگیرد بی آنکه به خواهر بگوید تهران بیاید و آخر هفته در کنار هم باشند به صفا و خوشی..
خواهر رفت رسید همدان و  شوهر خواهر وقتی رسید تهران فهمید که چه شده است. بنده خدا  عرق تنش خشک نشده دوباره برگشت همد
سر کلاس دوست نداشتنی فیزیک ۲ با استاد سخت گیرمون بودیم که وسط مبحثای پیچیده برگشت گفت کیا این فیزیک رو دوس دارن؟ پنج نمره میدم به کسایی که بگن دوس دارن. بار اول یک نفر دستش رو برد بالا و استاد گفت ۵ نمره بهت میدم. بار دوم گفت یه فرصت دیگه میدم هرکی بگه دوست داره ۵ نمره میگیره. اینبار نصف کلاس دستاشون بالا بود. بار سوم پرسید و تعداد بیشتری به دروغ دستشون رو بالا برده بودن تا نمره بگیرن و بغل دستیم در حالی که دستش رو بالا گرفته بود توی گوشم زمزمه م
قدم میزنم
باید برگردم اما راه برگشت را نمیدانم
باید برگردم اینجا جای من نیست
هوایش، هوای من نیست
رنگ آسمانش، رنگ دل من نیست
قدم میزنم در کوچه پس کوچه های عشق
در خیابان های یک طرفه که هزار بار رفته ام ولی ته همه آنها بن بست است
باید برگردم
اگر نه، فکر و خیال ها مرا به جنونی میرسانند که یک شب راس ساعت 7 خودم را در میدان شهر به دار میکشم
خیال دست هایم لای گیسوانت
خیال لرزان شالت قرمزت، مثل قلب قرم..... نه نه .. قلب من سیاه شده ...
دیگر خیال قلب قرمز را نم
در چند دهه گذشته شاهد رشد سریع علاقه به پژوهش در حوزه نهان نگاری برگشت پذیر روی داده های چند رسانه ای بوده ایم. هدف اولیه از نهان نگاری برگشت پذیر، باز گرداندن محتویات اطلاعات پوششی اصلی ، با انحراف باقی مانده از صفر، پس از نهان نگاری است. چنین ویژگی در صنایع مرتبط با اطلاعات حساس مانند صنایع نظامی و پزشکی قانونی بسیار مفید است . در این مقاله یک الگوریتم برای نهان نگاری برگشت پذیر برای تصاویر سیاه و سفید مبتنی بر متد پیشگویی پیکسل بر اساس فاز
در روش عمل بواسیر با لیزر معایب مشخصی بیان نشده و احتمال برگشت بیماری خیلی کم است، به صورتی که فقط در یک درصد بیماران این مورد گزارش شده است. خونریزی های بعد از عمل نیز ده روزه از بین می روند و جای هیچ نگرانی نیست.
ناتوانی دفع مدفوع نیز عارضه نادری در این عمل است و بیمارهای کمی بودند که بعد از عمل جراحی با لیزر از ناتوانی دفع ادرار یا کنترل گاز معده شکایت کرده باشند. بعد از عمل عفونت هم پیش نمی آید، پس نیازی به آنتی بیوتیک نیست.
در کل بیمارانی ک
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
رئیس موسسه دم در بودمنم تخته شاسی به دست منتظر استادم که بیاد و بریمخانم xاز عوامل موسسه، اومد بیرون و پرسید: چی کشیدین؟!آقای رئیس هم برگشت که کارمو ببینه، گفتم عکس شهیدِ، شهید بابک نوری...خانم x گفت: چرا حالا شهید میکشن هی! آدم زنده بکشید بابا!!!!نگاش کردمو با لبخندگفتم:منم آدم زنده کشیدم خانم ِ xجواب داد: آره جای خود دارن شهدا و رد شد...آقای رئیس هم ازم خواست نقاشی رو ببینه و منم نشونش دادم...به در خروجی رسیده بودیم که آقای رئیس دوباره برگشت و گفت:
رئیس موسسه دم در بودمنم تخته شاسی به دست منتظر استادم که بیاد و بریمخانم xاز عوامل موسسه، اومد بیرون و پرسید: چی کشیدین؟!آقای رئیس هم برگشت که کارمو ببینه، گفتم عکس شهیدِ، شهید بابک نوری...خانم x گفت: چرا حالا شهید میکشن هی! آدم زنده بکشید بابا!!!!نگاش کردمو با لبخندگفتم:منم آدم زنده کشیدم خانم ِ xجواب داد: آره جای خود دارن شهدا و رد شد...آقای رئیس هم ازم خواست نقاشی رو ببینه و منم نشونش دادم...به در خروجی رسیده بودیم که آقای رئیس دوباره برگشت و گفت:
کلیک کنید

از بازی‌های هفته اول دور برگشت رقابتهای لیگ برتر بانوان تیم وچان کردستان موفق شد دیدار حساس هفته برابر تیم سپاهان اصفهان را با دو گل به سود خود به پایان برساند.

کردستانی ها در حالی دیدار امروز برابر سپاهان را با پیروزی به پایان رساندند که در بازی های دور رفت لیگ تنها با یک شکست در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفتند و خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ امسال معرفی کردند. الهام فرهمند به عنوان بهترین گلساز و سمیه خرمی به ع
مردی صبح زود از خواب بیدار شد تا نمازش را در مسجد بخواند. لباس پوشید و راهی مسجد شد. در راه مسجد، مرد به زمین خورد و لباسهایش کثیف شد. او بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت.
مرد لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی خانه خدا شد. در راه مسجد و در همان نقطه مجدداً به زمین خورد!او دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت. یک بار دیگر لباسهایش را تبدیل کرد و راهی مسجد شد.در راه مسجد، با مردی که چراغ در دست داشت برخورد کرد و نامش را پرسید. مرد پاس
نکات ضروری قبل از جراحی بینی ۲ :
_ جراحی بینی یک عمل مینور میباشد که میانگین زمان آن تا مرخص شدن شخص حدود شش ساعت به طول می انجامد.
_ حتما از ۸ ساعت قبل از عمل ناشتا باشید یعنی هیچ چیزی حتی آب هم نباید در این هشت ساعت نوشیده شود زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد هرچند وجود یک لوله پلاستیکی در نای شما هنگام جراحی خطر این حادثه را پایین می آورد اما اگر معده خالی نباشد باز هم احتمال
جزوه آمار و احتمال مهندسی
دانلود جزوه آمار و احتمال مهندسی، بصورت تایپ شده، در قالب فایل pdf و در 174 صفحه. در این فایل ، جزوه آمار و احتمالات مهندسی را با ذکر مثال و راه حل آن برای ارایه به دانشجویان فنی و مهندسی گردآوری شده است ...
جزوه آمار و احتمال مهندسی
دانلود جزوه آمار و احتمال مهندسی، بصورت تایپ شده، در قالب فایل pdf و در 174 صفحه. در این فایل ، جزوه آمار و احتمالات مهندسی را با ذکر مثال و راه حل آن برای ارایه به دانشجویان فنی و مهندسی گردآوری شده است ...
کتاب آمار و احتمال دکتر طورانی
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب آمار و احتمال دکتر طورانی

آمار و احتمال دکتر طورانی: کتاب آمار و احتمال محسن طورانی,
مجموعه ای از آزمون‌های کارشناسی ارشد برای داوطلبان رشته های مدیریت،
حسابداری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، برنامه ریزی محیط زیست و ..آمار و احتمال محسن طورانی ویژه اقتصاد مدیریت پارسه کتاب آمار و احتمال محسن طورانی ویژه اقتصاد مدیریت پارسه و حسابداری نشر پار
چنانچه در هنگام برگشت زدن چک، متوجه شدید که بخشی از وجه چک در حساب موجود است، ممکن است بانک صرفا اقدام به برگشت زدن چک نماید.
درچنین شرایطی به خاطر داشته باشید که مطابق ماده۵5 قانون صدور چک، حق دارید از بانک بخواهید، موجودی حساب را به شما پرداخت و برای مابقی مبلغ که پرداخت نشده، گواهی عدم پرداخت صادر نماید.
در این حالت، بانک، چک را از شما گرفته و گواهی عدم پرداخت بخشی از وجه چک، جانشین اصل چک خواهد بود.
چن سال میشه که
یکی کنارمه
بی بوسه و بغل
اون داد می‌کشه
من توی فکرتم
پشت اتاق عمل
دعای من شده
ای کاش دخترم
شبیه تو نشه
دردام بیشتره
از درد همسرم
که فکر بچشه
موهای مشکی و
چشمای قهوه ای
دلش رو می‌بره
اسمی که دوس داره
اسم توئه ولی
این زجر آوره

من اون مداد سفیدم که وقت نقاشیت
میون باقی رنگا غریب و بی کس شد
دوباره یاد تو افتادم و زمان برگشت
دوباره یاد تو افتادم و هوا پس شد

چن سال میگذره
از گریه های من
از ازدواج تو
از عشقی که یه روز
ارزون فروخته شد
تو
دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانیpdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.madresehclub.com/www.madresehclub.com › Topics › دانلود-کتاب-آما...
دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانی - مدرسه کلوبhttps://www.madresehclub.com/Translate this pageMar 30, 2019 - دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانی. فرمت فایل : pdf. تعداد صفحات فایل : 811 صفحه. شرح مختصر: این فایل شامل : شرح کامل مباحث درسی همراه با ...http://iranian123.blogfa.com/iranian123.blogfa.com › post
دانلود رایگان کتاب آمار و احتمالات پارسه مهندس محسن طور
درمان بواسیر با لیزر درمانی است که با کمک پرتوهای لیزر بواسیر یا هموروئید را حذف می کنند. روش لیزر که به روش هموروئیدکتومی لیزری نیز معروف است بیشتر حالتی تسریع کننده برای جراحی بواسیر است که برتری زیادی نسبت به روش های سنتی جراحی بواسیر دارد.

دردی که بیمار در این روش درمانی تحمل می کند خیلی کم است.
بیمار نیازی به بستری شدن, بیهوشی و پانسمان جای زخم ندارد.
ایمن تر است و رگها در زمان عمل کمتر دچار خونریزی شده و آسیب به اطراف نسوج بواسیری به حد
آیا یک نفر در دولت هست که به این سوالات پاسخ دهد که:
چرا دولت حاکم کارت سوخت را حذف کرد؟!!
احتمال اول:
اگر خوشبین باشیم باید گفت تصمیم به این بزرگی حالت "آزمون و خطا" داشت!
احتمال دوم:
 اگر تحلیلی بنگریم باید گفت برخی از مسئولین مشارکت در قاچاق سوخت داشتند!!

واقعا ملت نجیبی داریم!!

تور استانبول از مشهد , تور لحظه آخری استانبول از مشهد , رزرو تور استانبول از مشهد
تور استانبول از مشهد هتل لیونهتل : هتل لیون استانبول | چهار ستاره | میدان تقسیم
تور استانبولمدت اقامت :5 شب
مبدا : ایران , مشهدمقصد : ترکیه , استانبولپرواز رفت / برگشت آسمان / آسمانتور استانبول5,000,000 تومان
4,000,000 تومان
تاریخ رفت :تاریخ برگشت :13 آبان 139818 آبان 1398اطلاعات تور استانبول45%تور استانبول از مشهد هتل ماربلتور استانبول از مشهد هتل ماربل تور استانبول از مشهد هتل
در روز تولد شاهزاده
یک علی اکبر دیگر هم برگشت 
بصری الحریر  کربلای فاطمیون....
بعداز ۴ سال 
شهید علیرضا اکبری
یکی از شیرمردای
لشکرفاطمیون
که بانام جهادی علی اکبر  در سوریه به جهاد مشغول بود در روز ولادت حضرت علی اکبر و در سالگرد عملیات بصری الحریر به آغوش خانواده برگشت....
علی اکبر
بصری الحریر
@modafeonharem
نزدیک یک ماهی میشه که چیزی ننوشتم، نه که چیزی نداشته باشم واسه نوشتن! نه اصلا این طور  نیست! 
هزار   و یک کار داشتم و دارم  و در مجموع از زندگیم در دو ماه گذشته لذت بردم. 
رنج می کشم ، می خندم و  شادی میکنم و این ها همه یعنی این که زنده هستم و انسانم.
احتمال داره کارم به زودی به دادگاه پاسگاه کشیده بشه ، احتمال هر چیزی هست. 
از نمک نشناسی بعضی دور و بری ها ناراحتم ولی چیزی نیست که بخام چماقش کنم بکوبم تو سر دیگران..
All is well
کلنگ  همچنان با شماس....
در حال حاضر نرم افزارهای زیادی برای جابجایی مسافران و کالاهایشان در ایران به وجود اومده. بنظرم اگر کسی می خواد نرم افزاری شبیه این نرم افزارها توسعه بده، کار خوبی نمی کنه و احتمال موفقیتش خیلی کمه. اما اگه نرم افزار واسطی بنویسه که از اطلاعات خروجی این نرم افزارها استفاده کنه احتمال موفقیتش خیلی بیشتره چون اینکار هنوز انجام نشده.
ادامه مطلب
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از تقویت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
به گزارش سفیر جنوب؛فرج‌الله شکوهی‌پور  اظهار داشت: با توجه به تقویت سامانه بارشی، شاهد تشدید بارندگی‌ها همراه با رعد و برق های شدید و وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای از  بعد از ظهر یکشنبه تا پایان روز دوشنبه خواهیم بود.
ادامه مطلب
احتمال وقوع سونامی در دریای خزر وجود دارد فروردین 1398
ایا در دریای خزر احتمال وقوع سونامی هست
اخرین خبرهای از وقوع سونامی در دریای خزر فروردین 98
سونامی زمانی شروع می‌شود که حجم عظیمی از آب دریا به‌سرعت براثر زمین‌لرزه بلند شود و به خانه‌ها و تأسیسات حاشیه‌ای آن آسیب بزند درحالی‌که هیچ رویدادی به جهت بروز زلزله رخ نداده است.
به گزارش فارس، امشب در ساعت هفت و ‌۱۲ دقیقه زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری دریای خزر رخ داد که مرکز
مردی صبح زود از خواب بیدار شد تا نمازش را در مسجد بخواند. لباس پوشید و راهی خانه خدا شد.
در راه مسجد، مرد زمین خورد و لباسهایش کثیف شد. او بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت.
مرد لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی خانه خدا شد. در راه به مسجد و در همان نقطه مجدداً زمین خورد!
او دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت. یک بار دیگر لباسهایش را عوض کرد و راهی خانه خدا شد.
در راه مسجد، با مردی که چراغ در دست داشت برخورد کرد و نامش را پرسید.
ادا
سهمی رو برای نوسانگیری انتخاب کردم اگر طبق پیش بینی کار پیش می رفت، ۱۲۰ تومن سود می کردم و گر نه ۶۰ تومن ضرر میکردم.
یعنی اگر سهم بر وفق مراد جلو می رفت ۲ برابر ریسکی که کرده بودم گیرم میومد. ریسک به ریوارد در حالت نیم بود یا ریوارد به ریسک ۲.
این یعنی من ۶۰ تومن میزارم وسط در حالی که میدونم ممکنه این ۶۰ تومن دیگه برنگرده و اون طرف قضیه ممکنه ۲ برابر اون یعنی۱۲۰ تومن به من برگرده. پس باید آمادگی پریدن ۶۰ تومن و از دست رفتن اونو داشته باشم.
اشتباهه
آپاندیسیت:در قدیم به آپاندیس روده اعور یا روده یک چشم می‌گفتند.‌‌نکته مهم:حدود20 درصد آپاندیس‌ها احتمال ترکیدن دارد و از این افراد حدود 5 درصد احتمال مرگ دارند.‌‌بنابراین با دیدن علائم آپاندیس اصلاً نترسید و نگران مرگ نباشید!!
ادامه مطلب
پدری قبل از مرگ به پسرش گفت :این ساعت مچی را از پدرم به ارث بردم و این قدمتی 200 ساله دارد من آنرا بتو میدهم ولی قبل از آنکه آنرا به تو هدیه بدهم به ساعت فروشی برو و بگو میخواهم آنرا بفروشم و ببین چقدر خریدار است....؟!!!
پسر به ساعت فروشی رفت و بازگشت و به پدر گفت : این ساعت را به 5 دلار میخرید زیرا میگفت قدیمی و بدرد نخور است.پدر گفت :به کافی شاپ برو و باز هم بپرس...پسر رفت و برگشت....جواب همان 5 دلار بود چون ساعت قدیمی و بدرد نخور بود..پدر گفت :حالا به موزه
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
اگر گذری در تاریخ هواشناسی گیلان داشته باشید خواهید دید که در سالیان گذشته بارش برف سنگین در این استان چندین بار اتفاق افتاده است و حال در همان تاریخ  نگاهی به میزان بارش برف در زیباکنار بیاندازید خواهید دید که هرگاه بارش برف سنگین در استان اتفاق افتاده در خط ساحلی دریای کاسپین و سواحل زیباکنار در همان روز بارش برف میلیمتری و گاهی هم بارش برف و باران همزمان با هم گزارش شده است
حالا نگاهی به پیش بینی احتمال بارش برف در شب و روز سه شنبه ۲۲بهمن
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اصلی اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
موتور دمپر
موتور دمپر
موتور دمپر یک  نوع وسیله ی برقی می باشد که برای باز و بسته کردن و یا کنترل کردن پره های دمپر مورد استفاده قرار میگیرد که در کنار دمپر یه جای دسته و یا در دمپر های ضدحریق به جای فنر و فیوز قرار میگیرد
انواع موتور دمپر:
موتور دمپر دود و حریق
نصب در دیواره آتش بین دو محیط مجزا(کنتر آتش مجرا)
نصب در رایزر بین طبقات (کنتر آتش مجزا)
نصب در مسیر جریان هوا داخل کانال در هر محیط با کنترل مجزا

موتور دمپر فنر برگشت
نصب در اتاق دیزل ژن
به گفته ی جدید جرمی در فصل چهار ، شاید هاکماث به مدت کمی حضور داشته باشد و بعضی اتفاقاتی می افتد که 

هاک ماث اینده لایلا خواهد بود ، و چند تا کوامی جدید که در فصل های قبل حضور نداشته بودند حضور خواهند داشت، شاید

شاهد مکان های جدید ی به نام کاخ توکیو و جزیره ی قو خواهیم بود ، به احتمال زیاد استاد قبلی مجزه گر ها بر می گردد و 

و می گوید یک دختر نمی تواند صاحب معجزه گر ها باشد ، به احتمال زیاد لیدی باگ و کت نوار قدرت های جدیدی را پیدا 

می کنند
پرسش و پاسخ @Ameli_Office پرسش:سلام، دختر ۲۳ ساله هستم به مدت ۲ ساله داروی سینووکس استفاده میکنم و مشکل خاصی ندارم. خواستگاری داشتم که ایشونم مبتلا به ام اس هستن و دارو  استفاده میکنن میخواستم بدونم میشه دو تا بیمار ام اس با هم ازدواج کنن ؟ چون شنیدم احتمال این که فرزندم مبتلا بشه درصدش بیشتر میشه . @Ameli_Office پاسخ: ✅ احتمال ابتلای به بیماری ام اس در جوامع مختلف با هم فرق دارد. شیوع بیماری ام اس در ایران حدود سی در صد هزار نفر است. احتمال بروز بیماری ام
قصه طرماح را به خاطر داری؟نامه پدرت را برای معاویه می برد و یک سلام بلند بالا میدهد...می گوید سلام برتو ای پادشاه...معاویه می پرسد چرا ما را امیر مومنین خطاب نمی کنی؟می گوید مومنین ما هستیم و چه کسی تو را بر ما امارت داده که تو را امیر بخوانم؟....طرماح را به خاطر آوردی؟یادت هست زانو به زانویت نشست و از کوفیان گفت برایت حرف زد و بعد تو اجازه دادی که برود سوی قبیله و عیالش....رفت که برگردد....برگشت اما دیر...سرها روی نیزه بود...حسین،ماه جهان م....من سال ها

ظهر یک روز سرد زمستانی، وقتی امیلی به خانه برگشت، پشت در پاکت نامه ای را دید که نه تمبری داشت و نه مهر اداره پست روی آن بود. فقط نام و آدرسش روی پاکت نوشته شده بود. او با تعجب پاکت را باز کرد و نامه ی داخل آن را خواند:
«امیلی عزیز،
عصر امروز به خانه تو می آیم تا تو را ملاقات کنم.
با عشق، خدا»

امیلی همان طور که با دست های لرزان نامه را روی میز می گذاشت، با خود فکر کرد که چرا خدا می خواهد او را ملاقات کند؟ او که آدم مهمی نبود. در همین فکرها بود که نا
یکی با رویای حج آمد، حاجت گرفت و برگشتیکی با پای فلج آمد، حاجت گرفت و برگشتیکی دیگر از تو میخواهد، لیاقت شهادتیکی میگوید شفاعت کن، آقا مرا قیامتیکی که من باشم و عمریست، نیامده زیارت‌وایدلم تنگ ایوان طلای توست،نه تنها سرم خاک پای توستکه من هرچه دارم برای توست‌وایمرا زائرت کن خدایی کنکبوتر کن آقا هوایی کناگر شد مرا کربلایی کن‌رضا جانم ای رضا جانم(4)‌دلم از باب الجواد آمد،تا آبرو بگیردکنار حوض گوهرشادت، آمد وضو بگیردچه میشد چون کودکی هایم
دل از هوا و هوس ها بریده اند اینانشراب لم یزلی را چشیده اند اینان
تمام هستی شان را به کف گرفتند ومتاع جنتشان را خریده اند اینان

شهید بزرگوار در بخشی از وصیت نامه اش می نویسد:
از برادرانم می‌خواهم که غیر حرف آقا حرف کس دیگری را گوش ندهند جهان در حال تحول است دنیا دیگر طبیعی نیست الان دو جهاد در پیش داریم اول جهاد نفس که واجب‌تر است زیرا همه چیز لحظه آخر معلوم می‌شود که اهل جهنم هستیم یا بهشت، حتی در جهاد با دشمن‌ها احتمال می‌رود که طرف کشته

سه شنبه 12 نوامبر 2019
با انتظار بازار برای سخنرانی پایان امروز ترامپ، سهام آسیا ترکیب می شود.
معامله قوی تر جفت پوند/دلارآمریکا در پی پیامی مبنی بر اینکه حزب برکسیت رقابتی در برابر حزب توری مجلس انگلیس نخواهد داشت.
پایین آمدن دلارنیوزلند با احتمال بالا از سوی بازار در مورد کاهش نرخ رزرو بانک نیوزلند در روز چهارشنبه.
✏️✏️✏️✏️✏️
سهام آسیا شبانه و با توجه به تداوم بی ثباتی سیاسی در هنگ کنگ و پیش از سخنرانی اواخر امروز ترامپ، معامله ترکی
میخوام بهش بگم اگر یکشنبه و سه شنبه هفته دیگه بره اونجا رابطه ی پدردختریمون تمومه...
به احتمال زیاد رفتن رو انتخاب میکنه...
به احتمال زیاد دوباره دل من و خواهرم و مامانم رو میشکونه....
به احتمال زیاد دوباره جایگاه م رو بهم یاداوری میکنه...
به احتمال زیاد دوباره دیگری رو به من ترجیح میده...
نمیتونم به خودم قول بدم که گریه م نگیره و افسرده نشم. اما به خودم قول میدم که اینبار زود کنار بیام... 
پ.ن : یه دیالوگ از یه فیلم بود که پسره میخواست بره تو رینگ و مس
احتمال بروز اختلاف و طلاق همواره برای زوجین وجود دارد. با این حال آمارها نشان می‌دهند احتمال طلاق در سال اول زندگی نسبتاً بیشتر از سال‌های دیگر است. در واقع اگر زوجین بتوانند در سال‌های اولیه زندگی خود مشکلات را به خوبی حل و فصل کنند به احتمال بیشتری در آینده می‌توانند در کنار هم زندگی خوبی داشته باشند. آگاهی از راه‌های جلوگیری از طلاق به شما کمک می‌کند بحران‌های اوایل زندگی مشترک را پشت سر گذاشته و از جدایی پیشگیری کنید. پیشنهاد می‌کن
امروزه و با توجه به پیشرفت علم پزشکی موهای زائد را می توان با کمک لیزر از بین برد. اما برگشت موهای زائد بعد از لیزر ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. یکی از این دلایل اختلالات هورمونی می باشد.‌
بهترین دستگاه برای از بین بردن موهای زائد
این روزها بسیاری از افراد برای از بین بردن موهای زائد خود از روش لیزر استفاده می کنند. ولی ممکن است نگران تأثیر لیزر روی قسمت های مختلف بدن خود باشند. لیزر یک پالس نور می باشد که بی آنکه به بافت های اطراف صدمه ای
عروض  (Prosody)
در فصل های ابتدایی گفته شد که کلمات عملکردی مثل that قیمت سمعک باعث کاهش هزینه پردازش میشوند. اطلاعات زیر گروهی و اطلاعات با بایاس محتوا نیز میتوانند کمک نمایند تا تجزیه گر از garden path ها اجتناب نماید. مطلب دیگری که میتواند کمک نماید ، prosody ی بیان میباشد. Prosody آهنگ و زیر و بمی یک جمله میباشد. مرزبندیهای زیر وبمی بوسیله حرکات pitch (افت یا خیز و یا ترکیبی از هر دو) ، نوسانات در دیوریشن و مکث ها تعیین میشود.
سهم prosody در تجزیه (parsing) برای بسیاری

ضعف هواپیمای بویینگ خطوط هوایی اوکراین و احتمال خرابکاری عناصری جهت تحت الشعاع قرار دادن شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه عامل کشته شدن هموطنانمان. طبق آخرین اخبار واصله از اوکراین علت سقوط هواپیما میتواند از دو علت ناشی شده باشد. ابتدا ضعف موتور  و دوم احتمال ایجاد دستکاری خارجی. طبق گفته مقامات اوکراینی علت از دوم قوت بیشتری برخوردار است چرا که احتمال آتش گرفت هواپیما در آسمان بدون هیچگونه هشدار قبلی از سوی خلبان بعید به نظر میرسد. مقاما
به نام نامی الله
بودن‌هایم در میان کوهی از نبودن‌ها گم شد، ناپیدایی که سخت پیدا می‌شود.
به دنبال ارزش بودن راهی ناهموار را برای رسیدن شروع کردم، اما در آخر جایی
برایش نیافتم.
ناامید و نالایق، با سری افتاده از شرم حضور با کوله‌باری از غم‌های بیشتر شده
راه برگشت در پیش گرفتم، اما انگار در تقدیرم برگشت نقاشی نشده بود. جایی
را که آخر راه با چشم‌های خسته می‌پنداشتم،فریبی از جنس خطای قلبی‌ام بود
که اگر به عقب برمی‌گشتم خطایی بزرگ‌تر را به دو
شیر یکطرفه چدنی مهاب
شیر یکطرفه چدنی مهاب یکی از پرکاربردترین نوع شیرآلات صنعتی است. شیر یکطرفه به گونه ای طراحی شده است که فقط اجازه عبور سیال در یک جهت را میدهد. به گونه ای که امکان برگشت سیال در خلاف جهت مشخص شده روی شیر وجود ندارد. این شیرها معمولا در مسیرهایی نصب میشوند که تجهیزتی مانند پمپ و کمپرسور ها وجود دارند. این شیرها به صورت خودکار جلوی برگشت جریان به پمپ را گرفته و از انتقال فشار افزایش یافته در بالادست به پایین دست جلوگیری میکن

آپاندیسیت:در قدیم به آپاندیس روده اعور یا روده یک چشم می‌گفتند.‌‌نکته مهم:حدود20 درصد آپاندیس‌ها احتمال ترکیدن دارد و از این افراد حدود 5 درصد احتمال مرگ دارند.‌‌ بنابراین با دیدن علائم آپاندیس اصلاً نترسید و نگران مرگ نباشید!!
ادامه مطلب
در ریاضی پدیده‌ای است به نام خاصیت جابه‌جایی. عملیه‌هایی که خاصیت جابه‌جایی دارند وابسته به ترتیب نیستند. همانطور که میدانیم ۶+۳ = ۳+۶. اینجا با اینکه ترتیب ۶ و ۳ تغییر میکند، جواب در هر دو صورت یکی است. در زندگی روزمره «پوشیدن کفش چپ و بعد کفش راست» خاصیت جابه‌جایی دارد. فرقی نمیکند اول کفش راست را بپوشید یا چپ را. «اضافه کردن نمک و ادویه به غذا» خاصیت جابه‌جایی دارد. مهم نیست که اول نمک را اضافه می‌کنید یا ادویه را. «شستن سر و بدن در حمام»

از جمله مشکلاتی که افراد در حین معاملات خود با چک با آن مواجه می شوند این است
که اطلاعات کافی در زمینه شرایط برگشت زدن چک را ندارند
و اینکه وجود چه عواملی برگشت زدن چک را قطعی می کند؟

توضیحات لازم در اینباره را در مطلب زیر به طور کامل بیان خواهیم کرد:
در صورتی که موارد زیر رخ دهد بانک برای پرداخت مبلغ چک مجاز نخواهد بود
و بدین ترتیب با درخواست دارنده ی چک، گواهی عدم پرداخت چک را صادر خواهد کرد:

_ در صرت کافی نبودن مبلغ موجودی حساب و همی
یک زوج جوان برای ادامه تحصیل و گرفتن دکترا عازم کشوری اروپایی شدند. در آنجا پسر کوچکشان را در یک مدرسه ثبت نام کردند تا او هم ادامه تحصیلش را در سیستم آموزش این کشور تجربه کند.
روز اوّل که پسر از مدرسه برگشت، پدر از او پرسید: پسرم تعریف کن ببینم امروز در مدرسه چی یاد گرفتی؟ 
پسر جواب داد: امروز درباره خطرات سیگار کشیدن به ما گفتند، خانم معلّم برایمان یک کتاب قصّه خواند و یک کاردستی هم درست کردیم. 
پدر پرسید: ریاضی و علوم نخواندید؟ 
پسر گفت: نه.
از نظر من، کتاب فقط باید خونده شه. مهم نیست از کتابخونه گرفته باشیش یا خودت بخریش یا یادگاری اِکست باشه (:
کتاب در هر حالت نیازمند خونده شدن و درک شدنه. همین. 
من کتاب میخونم. همیشه. اما کتاب های زیادی ندارم. نه اینکه دلم نخواد کتابخونه م رو هی بزرگتر کنم، نه! سعیمو میکنم بزرگش کنم اما پولش رو ندارم. هروقت پولی دستم برسه بهش اضافه میکنم اما این ب معنی نیست هروقت پول نداشته باشم کتاب هم نخونم. 
قرض میگیرم. در ازاش کتاب هایی ک دارم رو ب بقیه میدم. 
د
امروز فیلمای ساخت 2018 رو دیدم و یه نکته یا بهتر بگم یه پیشرفتی تو فیلما دیدم فیلما واقع بینانه تر شدن فیلمای که دیدم ارزش معرفی ندارن ولی چشمگیر ترینشون یه فیلم ترسناک بود با این مفهوم جلو میرفت که روحی به نام بریان در تعقیب یه دختریه که اونو بکشه که روح دوس دخترش که میگفتن بریان کشته بره تو اون دختر ولی خب تهش یهو ماجرای داستان عوض شد و نشون دادن که بریان روح بدی نیست اصن هیچ روحی بد نیست بلکه یه ادم زنده به خاطر زنده شدن دوباره دخترش داره اینک
5 راه برای از بین بردن چربی های زیر بغل
چربی زیربغل به دلایل مختلف ایجاد می شود اما با رژیم های متناسب و ورزش می توانید آنها را کاهش دهید . نحوه انتخاب لباس بسیار اهمیت دارد شاید به این مشکل هنگام پوشیدن لباس پی برده اید و متوجه چربیهای اضافه زیر بغل شده اید البته صرف نظر از سن و وزن این مشکل در خانم ها رایج تر است.
برای درمان این مشکل چه کار می توانیم انجام دهیم بسیاری از خانمها به عمل های زیبایی روی می آورند ولی شاید احتمال برگشت داشته باشد با
احساس میکنم نیاز دارم از همین نقطه تا وسط یخ و برف های قطب بدووم و بعد برای همیشه در یک غار برفی قایم شوم! دکتر قبلی گفته ۳۰% احتمال صرع و دکتر امروز گفته ۸۰% احتمال صرع. فعلا دعوت شده ام به یک روز بستری شدن و به فاک رفتن در بیمارستان. سطح حوصله و اعصابم به صفر مطلق رسیده. هیچ ایده ای ندارم که باید با زندگی ام چه کنم! 
چه قدر روزهای دیگر زندگی ام را با غم شکست عشقی و مشکلات کوفت و زهرماری زندگی ام گذراندم. خوابش را هم میدیدم ارزو کنم برگردم به دبیرس
برگشت درمان ارتودنسی تنها در عده معدودی از بیماران دیده شده است.
نتیجه درمان
ارتودنسی اغلب برای حدود نود وپنج درصد از بیماران رضایت خاطر را به همراه می
آورد.
در پنج درصد باقیمانده برگشت درمان ارتودنسی ممکن است به بررسی مجددی
نیاز باشند.
بنابر این بیایید به آن بپردازیم.

احتمال برگشت درمان ارتودنسی پس از گذشت زمان

در برخی از موارد تغییرات دندانی احتمال دارد پس از چند دهه صورت
بگیرد.
این تغییرات شاید به دلیل افزایش سن و گذشت زمان باشد.
دراین ص
خلاصه جلسه ۳۳

ادامه هفتمین علت مستقیم بیماری : حسد و چشم زخم
بیماری‌ای که از سنخ چشم زخم است باید از همان سنخ (پرتو یا رقیه یا ذکر و ... ) درمان شود
وقتی فرزندان جعفر طیار را به پیامبر وارد کردند ایشان فرمودند که اینان چرا اینقدر ضعیف هستند و گفته شد که ایشان زود چشم می‌خورند
سُقم: بیماری که دوام داشته باشد
بیماری چشم زخم بلافاصله بعد از چشم زدن محقق می‌شود. زود اتفاق می‌اُفتد
بیماری‌هایی که منشا چشم زخم است خطرناک است و ممکن است منجر به مرگ
چک برگشتی چکی است که دریافت کننده چک هنگام وصول آن نزد بانک با پیغام عدم موجودی کافی حساب از بانک برای وصول و دریافت پول آن مواجه می‌شود. هم کسی که چک را صادرمی کندو هم دریافت کننده چک می‌تواند با اقداماتی که انجام می‌دهد، جلوی چک برگشتی را بگیرد. کسی که چک را می‌نویسد باید اطمینان حاصل کنند که در تاریخ مشخص شده به میزان مبلغ نوشته شده در چک در حساب خود پول دارد.
اقداماتی که صاحبان چک با رعایت آن می‌توان جلوی چک برگشتی را بگیرند.
1-تعادل را ب
پرسشنامه بررسی احتمال ریسک فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 2حجم فایل: 10 کیلوبایت قیمت: 4000 تومانتوضیحات:پرسشنامه بررسی احتمال ریسک، در قالب فایل word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

این مسئول ادامه داد: در تن کیلومتر بار خالص حمل شده مقدار یک میلیارد و380میلیون تن و رشد 17درصد نسبت به مدت مشابه و در تن کیلومتر بار ناخالص حمل شده مقدار 2 میلیارد و 428میلیون تن 16.5درصد رشد به ثبت رسیده است.

سیدمصطفی داوودی روز شنبه درباره افزایش ظرفیت ناوگان مسافری راه آهن یزد به خبرنگار ایرنا گفت: به دلیل استقبال و درخواست مردم برای مسافرت با قطار همزمان با تابستان و پیک مسافرت، یک رام قطار مسافری همه روزه به صورت رفت از یزد در ساعت 11:50 دق
دوئیت شروت سخنرانی داشت،
جیم هلپرت برای اینکه اذیتش کنه سخنرانیای هیتلر و موسولینی رو بهش داد که از روی اونها تمرین کنه و حرکات دست و حرف زدن اونها رو تقلید کرد.

دوئیت رفت سخنرانی کرد و مردم براش غش و ریسه رفتن و کلا سر پا واسادن و حمایتش کردن و داد و هورا و تشویق راه انداختن.

یاد اون موقع افتادم که یه نفرو توی المان و دانمارک شبیه هیتلر ساختن،

و رفت توی خیابون ها راه رفت،
و مردم المان و دانمارک هم حمایتش کردن و پشت سرش راه افتادن (فکر کنم س
باید زیورآلاتم رو قبل از رفتن به سالن ورزشی درمیآوردم اما نتونستم, گوشواره با سنگهای عقیق مرا به مریم وصل میکرد و حلقه به مردی که دوسش دارم و ساعت را پریزاد سر عقد با دستهای کوچک مهربانش بهم هدیه کرد.
گردنبند اسم قشنگش رو خودم از دستفروش مترو خریدم, و همانجا هم به گردنم بستمو دیگه باز نکردم...
دیدم توان درآوردنشون رو ندارم, دیدم که چه وصلم به این یادگاریها, خاطره ها, آدمها...
با هر حرکت گنجشکهای روی گوشواره تکان تکان خوردند و هر بار که مربی گفت ب
حاضرم هزینه رفت و آمد با ماشین شخصی، تاکسی و یا هر وسیله‌ای را که بغل دستی‌ام در قطار دوست دارد به او بدهم، فقط دیگر با قطار، آن هم از نوع اتوبوسی هیچ‌جا نرود، بس که تکان میخورد.حالا بنده خدا کاری هم با من ندارد. یعنی اصلا تکان‌هایش اثری بر من ندارد، من فقط ناراحت خودش هستم. طوری تکان میخورد و صندلی قطار برایش اذیت کننده است، که انگار در شکم مادرش هم روی یک کاناپه خیلی راحت بوده. یا مثلا سیاست‌مداری چیزی است و عادت به ان صندلی‌ها ندارد.خدار
تجدیدنظر مرحله ی ثانویه ای برای رسیدگی به دعاوی میباشد. بر اساس قانون، بعد از صادر شدن رای بدوی، اگر محکوم علیه نسبت به حکم صادره اعتراضی داشته باشد، می تواند شکایت خود را در قالب دادخواست تجدیدنظر به دادگاه تقدیم نماید. احتمال تغییر رای در دادگاه تجدید نظر وجود دارد. مراجع قضایی باید به درخواست تجدیدنظر رسیدگی کنند و اقدامات لازم را صورت دهند.
خانوم آ آدم عجیبیه
با اینکه از نظر علمی رزومش تکمیله و کلی خفن ایناست ولی از نظر شعور قسم میخورم که حتی صفر هم نیست ؛منفیه!!!
بخاطر یه اتفاق ساده که اصلن چیزی نشده بوده دو هفته است داره عین سگ باهامون برخورد میکنه امروز امتحان یقه داشتیم برگشت گفت من بهتون گفتم مدل سازی دارید و هرچقدرم ما 16 تا آدم قسم آیه خوردیم که اصلن همچین حرفی نزدی نه تنها زیر بار نرفت بلکه کلی ام بهمون توهین کرد که ما مسئولیت پذیر نیستیم و تنبل و بی عرضه ایم!!!
همینطوریش این
#فوری۱- ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا ضعیف‌تر است؛ یعنی احتمال اینکه افراد به خاطر کرونا فوت شوند، کمتر از احتمال فوت به خاطر آنفولانزا است. مثلا خوب است بدانیم در پاییز امسال ۵۶ نفر در ایران و ۸۵۰۰ نفر در آمریکا به خاطر آنفولانزا درگذشته‌اند.۲ - این بیماری تنها برای افرادی خطرناک است که بیماری زمینه‌ای یا بالای ۵۰ سال داشته باشند. هیچ فوتی در کودکان زیر ۹ سال مشاهده نشده.۳ - حتی در صورت ابتلا به این ویروس، مرگ حتمی نیست! در چین حدود ۱۶ هزار
حالا من ناراحت نیستم اینقدر سوال میپرسه،
ولی خداییش خیلی چیزا جوابش با سرچ به دست میاد :|
درسته سوال پرسیدن خوبه اما دیگه وقتی جذابه که سوال چالشی باشه آدم با خودش بگه واوو این جوابش واقعا چی میشه
ولی اینکه معنی لغت یا اصطلاح باشه آخه؟
یعنی امروز دامن ها دریدم و سر به بیابان ها گذاشتم :))
از جنبه ی مثبتش بخوایم به قضیه نگاه کنیم میشه اینکه خودمم میرم یه سرچی میکنم و اطلاعاتم تر و تازه باقی میمونه :)))
من خودم اگه قضیه فورس ماژوری نباشه، سوالامو ی
نمی دونم دیدی یا نه، روی بعضی از درب های رادیاتور متنی نوشته که مایع تحت فشار هست و موقع گرم بودن، بازش نکنید. بابای کارخونه دار جنسی که خلق کرده رو خوب می شناسه، می دونه که وقتی آب رادیاتورش داغ باشه، با بازشدن دربِ اون، احتمال آسیب و خرابکاری هست. چنان آب گرمی با قدرت پرتاب می شه که اگه زود نجنبی، سوختگی تو شاخته! یا باید سریع کَپِ رادیاتور رو ببندی و یا از منطقه خطر دور بشی.
حکایت آدمی هم کم به این موضوع شباهت نداره، خالق انسان و اهل بیتِ آگا
دلار بعد از مدتی ثبات در دامنه 11 تا 11 هزار و 500 تومان، در هفته گذشته پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، روندی افزایشی به خود گرفت و تا قله 12 هزار و 800 ومان بالا رفت. با این حال تب تند بازار خیلی زود عرق کرد.

به گزارش اعتدال، در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه دلار تا مرز 12 هزار تومان عقب‌نشینی کرد و در نهایت روز چهارشنبه به 11 هزار و 900 تومان برگشت؛ جایگاهی که صبح امروز شنبه نیز کار خود را از آن آغاز کرده و آخرین اخبار از بازار ارز حاکی از آن است که د
چه افرادی در حکم شهید می باشند :ماده ۳ آیین‌نامه تعیین و احراز مصادیق شهید و ایثارگر: کارکنان و افراد مشمول بندهای زیر، در حکم شهید محسوب می‌شوند: ۱- رزمندگانی که در داخل منطقه عملیاتی به سبب مأموریت‌های محوله کشته می‌شوند. ۲- کارکنان نیروهای مسلح که در حوادث و سوانح ناشی از پروازهای نظامی و انتظامی و یا حرکت شناورهای سطحی و زیرسطحی به منظور شرکت در مأموریت‌های رزمی، شناسایی رزمی، رزمایشها و عملیات علیه دشمن، گروه‌های معارض و همچنین پر
احتمال ورود بازی Horizon Zero Dawn به #کامپیوتردر حال حاضر سرویس PS Now از طریق رایانه‌های شخصی قابل دسترسی بوده و شاید شایعه‎‌ای که به تازگی منتشر شده به معنای همین دسترسی باشد و احتمالا در آینده‌ای نزدیک باید شاهد اجرای بازی‌های PS4 از طریق PS Now در کامپیوتر باشیم. اضافه شدن عناوینی مثل Horizon و The Lost Legacy به بازی یکی از برترین ابتکار‌های سونی در حوزه عناوین رایانه‌ای بوده است چرا که علاوه بر بالا رفتن آمار فروش این بازی باعث خریداری اشتراک سرویس PS Now
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : بسیاری از افراد در مشاوره جنسی در مورد امکان بارداری بدون دخول سؤال می‌پرسند. درست است که بارداری در این شرایط احتمال بسیار کمی دارد اما با این حال وقوع آن غیرممکن نیست و استفاده از روش‌هایی مانند تلقیح مصنوعی می‌تواند این احتمال را افزایش دهد. همچنین برای آن‌که به روش مطمئنی از بارداری جلوگیری کنید باید از روش‌های پیشگیری از بارداری نظیر کاندوم آشنایی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها